Užsisakykite naujienlaiškį!Specialistai pataria led-light-tube-LT-x30X3SMD-illuminated

Published on February 21st, 2014 | by interjero patarimai

0

Idėjų seminaras apie LED apšvietimą ir jo galimybes

Kompanija „Energy Green“ ir  lanksčių LED juostų gamintojas Lietuvoje „Retechas“  kviečia visus, besidominčius namų apšvitetimu, į organizuojamą seminarą. Pristatymas skirtas supažindinti profesionalus ir ne tik su galimybėmis kurti unikalų linijinį apšvietimą naudojant įvairias LED juostų, tvirtinimo sistemų ir LED profilių kombinacijas.

Seminaro metu, kovo 6d. (ketvirtadienį), 15val., „Radisson Blue” viešbutyje Vilniuje bus aptartos šiuo metu rinkoje vyraujančios LED apšvietimo tendencijos, produktų techninės charakteristikos, turinčios esminės įtakos apšvietimo kokybei ir ilgaamžiškumui. Taip pat turėsite puikią progą pamatyti 2014 metų KLUS DESIGN LED profilių gamintojo kolekciją.

Pristatyme bus apžvelgti tokie svarbūs klausimai, kaip šviesos parametrus lemiantys aspektai. Sužinosite, į ką reikia atsižvelgti planuojant panaudoti LED šviesos diodų komponentus interjere ir eksterjere. Seminaro metu bus pristatomi LED profiliai interjere ir balduose, šių profilių ir LED juostų simbiozė unikalių apšvietimo instaliacijų gamyboje. Sužinosite viską apie LED technologijas, galėsite gyvai apžvelgti kompozicijas, o kilusius klausimus išsiaiškinsite su specialistais.

Visiems seminaro klausytojams bus įteikti pažymėjimai.

Kodėl kokybiškas apšvietimas svarbus namuose?

Mes vis daugiau ar mažiau laiko praleidžiame patalpose, o žiemos oras Lietuvoje taip pat nelepina šviesiomis ir saulėtos dienomis. Būtent todėl apšvietimas turi ne tik nevarginti,  bet ir didinti darbingumą, kelti teigiamas emocijas. 

Šiuolaikinės šviesos diodų LED technologija leidžia sukurti namuose magišką šviesos žaismą ir išryškinti norimus interjero akcentus net tamsiuoju paros metu. Iš šimtų įvairiausių LED elementų, juos kūrybiškai  dėliojant ir nukreipiant, galima išgauti apšvietimą, kuris nustebins ir patį reikliausią bei išrankiausią žmogų.

Daugiau informacijos apie seminarą galite rasti čia.

Tags: , , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑
  • Naujausi įrašai

  • Mūsų draugai

  • Reklama


  • Užsisakykite naujienlaiškį!