Užsisakykite naujienlaiškį!Apie mus New Picture (7)

Published on March 7th, 2014 | by interjero patarimai

0

Interjero dizaino tendencijos pasitinkant pavasarį

Pavasaris kartu su pirmais šilto oro gūsiais atneša ir naujų minčių bei įkvėpimo. Norisi perstatyti baldus, pakeisti spalvas, atrasti naujų detalių padėsiančių pakeisti mūsų aplinką. Kaip ir mada, taip ir interjero dizainas kiekvienais metais pasiūlo naujų tendencijų, kurios galėtų pagelbėti tokioje situacijoje. Štai keletas interjero dizaino krypčių 2014 metų pokyčiams.

Aukso ir sidabro derinys

Interjero dizaineriai siūlo nebijoti eksperimentuoti ir maišyti kelių skirtingų metalų. Ši tendencija siūloma jau keletą metų, tačiau dabar tapo naudojama vis dažniau. Auksas ir sidabras gali derėti kartu. Svarbiausia, jog prisimintumėte paprastumo ir subtilumo taisyklę ir neapkrautumėte interjero. Keletas auksinių, sidabrinių ar varinių detalių kambaryje bus puikus derinys.

New Picture

New Picture (2)

Raminanti mėlyna

Mėlyna spalva – viena iš 2014 metų favoričių, kuri vietą atranda ir Pantone paskelbtoje mados spalvų ataskaitoje 2014 m. pavasariui. Taiki mėlyna (placid blue) – pastelinė spalva primenanti dangų ir sukelianti ramybės jausmą. Spalva puikiai dera su pasteliniais žalios ir violetinės spalvos atspalviais, kitais mėlynos spalvos atspalviais. Akinanti mėlyna (dazzling blue) – priešingybė pastelinei mėlynai. Tai ryškus, stiprus ir energingas atspalvis, kuris gali būti derinamas su pastelinėmis spalvomis, taip suteikiant aplinkai gyvybingumo ir pasitikėjimo.

Mėlyna spalva gali būti panaudojama tiek keičiant sienų spalvą, tiek renkantis naujus baldus  ar aksesuarus.

New Picture (3) New Picture (4) New Picture (5)

Ombre atspalvių žaismas.

Ombre tendencija koncentruojasi į spalvų perėjimą nuo tam tikros spalvos šviesaus iki tamsaus atspalvio. Tai netikėtas spalvinis sprendimas, kuomet baldai dažomi vis kitu tos pačios spalvos tonu taip suteikiant jiems visiškai naują apipavidalinimą. Ši technologija populiarėja tekstilėje, taip pat gaminant baldus, dažant kambario sienas. Ombre baldus galima pritaikyti prie pastelinių kambario sienų bei šviesių grindų. Jei ombre naudojama kambario sienoms, tuomet prie jų reikėtų derinti šviesius baldus.

New Picture (8)

Geometrija interjere

Geometriniai raštai jau paplito 2013 metais ir žengia kartu į 2014-uosius. Jie žavi savo spalvomis, netikėtais sprendimais ir galimybėmis juos pritaikyti bet kuriame namų kampelyje. Geometrija perkeliama į skirtingas interjero detales – sienų dekoravimą, kilimus, pagalvėles, šviestuvus, indus, paveikslus. Ryškių spalvų geometrinės formos suteikia namams energijos, šviesos ir žaismingumo. Esminė taisyklė pritaikant šią naujovę –  išlaikyti spalvinį balansą, ryškias geometrines figūras taikyti prie šviesių atspalvių.

New Picture (9) New Picture (10) New Picture (11) New Picture (12)

 

Nuotraukos iš Pinterest.com

Tags: , ,


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑
  • Naujausi įrašai

  • Mūsų draugai

  • Reklama


  • Užsisakykite naujienlaiškį!