Užsisakykite naujienlaiškį!Apie mus 0d74a4ca91ce4439688498df754f2a03

Published on March 5th, 2014 | by interjero patarimai

0

Asmeninį laiką rodantis laikrodis

Tiek nuolat skubančiųjų, tiek besimėgaujančių gyvenimo tėkme namuose neapsieinama be laikrodžio. Šį pavasarį specialistai rekomenduoja patiems sukurti laikrodį ir suteikti laikui tik jums žinomas reikšmes.

Parduotuvėse bei salonuose pilna įvairiausių stilių ir formų laikrodžių. Nepaisant to, žaismingiausią bei širdžiai mieliausią sieninį laikrodį susikursite patys. Pradėti reiktų nuo apsižvalgymo po namus. Jeigu juose dominuoja ryškios spalvos kaip kad raudona ar geltona, ramumo įspūdį sukursite pakabinę šviesių spalvų laikrodį. O namuose, kuriuose gausu medžio dirbinių, pakabinkite aštrių spalvų ar akį traukiantį akcentą – laikrodį dekoruotą veidrodžio gabalėliais. Jei mėgstate šį sezoną itin madingą vintažo stilių įdarbinkite nebenaudojamą  sietelį ar seną dviračio ratą ir prikelkite šias senienas antram gyvenimui.

b6015c2822b3a395d4cc3d74554a0cbd

Atkreipkite dėmesį į tai, kokiame kambaryje kabinsite savo kurtą interjero atributą. Svetainėje sėdinčius artimuosius maloniai nustebinsite laikrodžiu, sudėliotu iš vyriškų kaklaraiščių. Jaukumo šiai namų erdvei suteiks laikrodis su malonias akimirkas primenančiomis nuotraukomis. Gamindami laikrodį vaikų kambariui peržiūrėkite savo užmirštą ženkliukų kolekciją, pasidomėkite origami lankstymo technika.Visa tai gali tapti naujojo laikrodžio dekoravimo detalėmis.

clock-recycled-bicycle-wheel-clock-on-etsy_thumb

Svarbiausia kuriant asmeninį laikrodį – išreikšti savo pomėgius. Naujajam laikrodžio pagrindui naudokite senus knygų ar žurnalų viršelius, paveikslo drobę. Melomanai gali rinktis vinilinę plokštelę ar mėgstamos muzikos grupės plakatą. Nebijokiteant ciferblato paguldyti pasaulio žemėlapį, dėlionę, sagas, monetas ar pajūryje rastas kriaukleles. Jei kaskart žvilgtelėjus į laikrodį norite sužinoti, ne tik kiek valandų, bet priminti sau, kas gyvenime svarbiausia, ant laikrodžio užrašykite įkvepiančią citatą ar posakį.

847a3471788d08ed1f4fb1bec3e877f0

Itin originali idėja laikrodžiui – prie rodyklių pritvirtinta minkšto popieriaus vėduoklės formos popieriaus skiautė. Tai būdas sukurti netikėčiausias formas rodyklėms judant ciferblatu. Nagingiausieji gali eksperimentuoti su rodyklėmis: laiką matuoti šaukštais ar Čarlio Čaplino žingsniais.

dzn_Manifold-Clock-by-Studio-Ve-2

bfbedf2b55d64339cfa48c93ec2cee84

Pasitelkę fantaziją atnaujinkite pabodusį laikrodį ir sukurkite žaismingą interjero detalę.Paskubėkite, laikrodis tiksi…

kitchen-fork-spoon-clock 83315c9014fcf890780c7f04cc54b209

nuotraukų šaltinis: pinterest.com

Tags: ,


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑
  • Naujausi įrašai

  • Mūsų draugai

  • Reklama


  • Užsisakykite naujienlaiškį!