Užsisakykite naujienlaiškį!Pasidaryk pats valentines-day-at-home-candle-decor

Published on February 7th, 2014 | by interjero patarimai

0

Žvakių dekoracijos romantiškam Šv. Valentino vakarui

Kol dienos vis dar trumpos,  o vakarai tamsūs ir ilgi, švelni žvakių šviesa namuose suteikia jaukumo, švelniai atpalaiduoja ir romantiškai nuteikia. Artėjant Šv. Valentino dienai, bene kiekvienuose namuose atsiras žvakučių, širdučių, gėlyčių ir kitokių niekučių. Šįkart siūlome idėjas, kaip originaliai ir nesunkiai patiems dekoruoti namus žvakėmis ypatingam meilės dienos vakarui.

unnamed

Plūduriuojančios liepsnelės

Plaukiojančių žvakių kompozicija užgesus šviesoms atrodo  išties efektingai, todėl puikiai tiks meilės dienai. Sukurti tokią kompoziciją labai paprasta – svarbu pasirūpinti tik žvakelėmis ir kitokiais priedais, kurie puoštų stiklinio indo vidų.

f4715__decoracion-flotante-2-480x407

Tai gali būti  įvairūs rutuliukai, kriauklytės, gėlės ir kitos mielos smulkmenėlės. Žvakidę puikiai gali atstoti didesnė brendžio, vyno  taurė ar kitokios formos talpa, kurią galėtumėte pripildyti vandeniu, plūduriuojančiomis žvakėmis ir aksesuarais.

FloatingCandle

floating-candles

Žiedlapių žvakidės įvairiaformėse stiklinėse

Dar vienas paprastas žvakidės gamybos būdas: į bet kokios formos stiklinį indą priberkite raudonų rožių žiedlapių ir įstatykite juose baltą ar pieno spalvos žvakę. Jei siekiate sukurti dar romantiškesnę aplinką, puiki padenkite stalą balta staltiese ir apibarstykite ją rožių žiedlapiais. Aplink didžiausią žvakidę galima apstatyti keletą kur kas mažesnių.

valentine-wedding-centrepiece-with-candles-vase-decoration-between-flowers-940x1243

Valentines-candles

Netradicinis skalbinių segtukų sprendimas

Pats paprasčiausias ir turbūt mažiausiai pastangų reikalaujantis žvakių dekoravimo būdas. Bene kiekvienuose namuose galima rasti medinių skalbinių segtukų, kuriais galite originaliai dekoruoti žvakes. Tiesiog įstatykite stiklinę žvakę į atitinkamo dydžio indelį, jo kraštus ratu apsagstykite mediniais segtukais. Pasitelkiant fantaziją, juos galite dekoruoti širdelėmis ir kitais aksesuarais.

3d24444c733eaa21c412a693c12cc2b0_28f2afc516f1d35906ca659e9df171d8

Medienos motyvai žvakių dekore

Iš beržo tošies pagaminta žvakidė  – originalus ir šiltas namų dekoro elementas. Beržo tošį išpjaukite tokio dydžio, kokio bus ir stiklinė, aplink kurią suksite paruoštą žievę. Viduryje galite išpjauti širdies kontūrus, per kuriuos sklis žvakės šviesa.

birch-bark-heart-decor-small-romantic-candlesticks

Žvakidė aukštyn kojom

Mėgstamos gėlės žiedus, kriaukles ar stiklinius akmenėlius uždenkite apversta krikštolo taure. Ant taurės pagrindo pastatykite norimos spalvos žvakę.  Nesudėtinga, tačiau originali kompozicija papuoš Valentino dienos vakarienės stalą.

candle-decorating-with-glasses

Popierinės žvakidės

Visai neseniai Lietuvoje atsiradusios popierinės žvakidės gali būti unikalus Valentino dienos dekoras, ypač jei staigmeną ruošiate kieme. Specialų vadeniui ir ugniai atsparų popierių su raštais susukite į  tuščiavidurius ritinius, į kuriuos įdėsite žvakes. Keletas tokių žvakių sukurs užburiantį „žibintų“ sodą.

246e9e31cbb48df36161fa2ccd3b9511_h

Siūlai žiemai ir meilei

Dar vienas paprastas, bet šiltas žvakių dekoravimo sprendimas.  Tiesiog apsukite vienspalves žvakes arba stiklines storais vilnoniais siūlais. Valentino dienos proga  rinkitės baltas žvakes, apsukite jas raudonais vilnoniais siūlais ir dekoruokite širdelės formos karpiniais iš popieriaus.

unnamed (1)

Galiausiai nesvarbu kokį žvakių dekoro sprendimą pasirinksite, svarbiausia, kad visa tai būtų daroma iš širdies ir meilės.

44

Nuotraukos iš Pinterest

 

Tags: , ,


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑
  • Naujausi įrašai

  • Mūsų draugai

  • Reklama


  • Užsisakykite naujienlaiškį!