Užsisakykite naujienlaiškį!Namų erdvės 27

Published on February 27th, 2014 | by interjero patarimai

0

Magiškas LED apšvietimas interjere

Apšvietimas – viena svarbiausių interjero detalių, kuriam neretai pritrūksta laiko ir pinigų. Gerai apgalvotas apšvietimas gali pakeisti jūsų kambario formas, paryškinti norimus akcentus bei suteikti jaukumo net ir pačiuose tamsiausiuose kambariuose. Šiuolaikinės šviesos diodų LED technologija leidžia sukurti namuose magišką šviesos žaismą ir mėgautis kokybišku apšvietimu.

home-with-LED-lights

LED šviesos diodai plačiai naudojami ne tik didelėse erdvėse, kaip parodų salės, klubai ar kavinės, bet ir namų aplinkoje. Naujoji apšvietimo technologija pripažinta žaliuoju perversmu, mat maksimaliai taupo elektros sąnaudas.

Indoor-Living-Room-1024x709

Šviesos labirintai lubose

Vienas patraukliausių ir populiariausių apšvietimų svetainėse – LED apšvietimas lubose. Galimybė pasirinkti iš gausybės skirtingo šių lempučių asortimento išties plati. LED apšvietimas lubose leidžia sukurti unikalias kompozicijas: žvaigždyną lubose, iš gipso išlenktas formas apšviesti iš vidaus ar išorės.

Contemporary-Curved-White-Sofa-And-Black-And-Blue-Ornament-With-White-And-Grey-Rounded-Table-915x597

Jei mąstote įsirengti LED apšvietimą, nepamirškite, kad šių  lempučių efektyvumas daug didesnis nei kaitrinių, todėl pasiekti tam pačiam šviesos srautui pakanka žymiai mažesnės galios. Specialistai pataria pateikiamą LED lempučių galią dauginti iš 10. Tokiu būdu sužinosite, kokį kaitrinės lemputės galingumą ji atitinka.

decoration655

Išgaubtų nišų apšvietimas

Kiekvienuose namuose galima rasti įvairių figūrų, statulėlių, knygų ir kitų interjero elementų, kurie praranda savo žavesį. Tokių lentynų apšvietimas LED technologijomis suteikia erdvės ir jaukumo pojūtį bei išryškina norimus dekoro aksesuarus.

13

Šiuolaikinės LED lemputės skirtos tiek pagrindiniam, tiek ir foniniam patalpų apšvietimui. Lempučių kompaktiškumas leidžia jas naudoti beveik visur, kur naudojamos įprastos kaitrinės, halogeninės ar kitos lemputės. Jas galima pritaikyti ir dekoratyviniam apšvietimui. Spalvotos LED lemputės pasižymi net tik apšvietimo atspalvių, bet ir formų įvairove.

23

Spalvotos lemputės balduose, laiptuose bei lentynose

Vis labiau namus užkariauja baldai su integruotu LED apšvietimu. Besikeičiančios lempučių spalvos tam tikrose baldų dalyse sukuria naujas dizaino galimybes, o šviečiančius baldus paverčia ryškiu dekoro akcentu.

beautiful-LED-light-sofa-design-4

Mažyčiai šviesos diodai pasižymi didele sukuriama apšvietimo galia. LED šviesa gali labai greitai keisti spalvą bei intensyvumą, o diodų ilgaamžiškumas suteikia galimybę šiuos mažyčius šviesos šaltinius pritaikyti  pačiose netikėčiausiose ir įmantriausiose erdvėse.

gomera-glass-staircase-leds-2

Šiandien LED technologija naudojama daugelyje  kampelių ir puikiai papildo bendrą interjero nuotaiką. Šiuos šviesos diodai apšviečia tiek lentynas, sienų nišas, lubas, baldus, paveikslus, virtuvės stalviršį, laiptus. Prieš įsirengiant LED apšvietimą namuose, svarbu išsiaiškinti šių lempučių galimybes ir turėti viziją, kaip žaismingais šviesos efektais sukurti šviesų ir modernų interjerą.

_vyr_17obyvacia_stena_samba_b_biela_biela_hl

Nuotraukos iš Pinterest

Tags: , , ,


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑
  • Naujausi įrašai

  • Mūsų draugai

  • Reklama


  • Užsisakykite naujienlaiškį!