Užsisakykite naujienlaiškį!Namų erdvės rem7

Published on January 17th, 2014 | by interjero patarimai

0

Dėmesio centre – rėmelių koliažas

Įvairiausi rėmai ir rėmeliai saugo gražiausius dailės kūrinius ar brangiausius mūsų atsiminimus. Iš pirmo žvilgsnio jie turi tik vieną funkciją, tačiau pažiūrėjus atidžiau, jie patys yra meno kūriniai.

Nordic-Bliss-white-black-wood-wall-frames

 Kūrybiškos rėmelių kolekcijos

Tuščių rėmų kompozicijos ant sienos tinka bet kuriam interjero stiliui. Įvairiaspalviai rėmeliai paryškins šiuolaikinį bei modernų jūsų interjero stilių, tuo tarpu juodi ar balti – virs unikaliu interjero akcentu, išsiskiriančiu savo forma, linijomis ir netgi istorija. Tušti rėmeliai padės išspręsti laisvų erdvių klausimą, tik svarbu parinkti tinkamą rėmų stilių, spalvas ir išdėstymą, pagal jūsų interjero dizainą.

Johanna-Pilfalk-Nordic-Bliss-winter-style

Tušti rėmai namuose suteikia architektūrinės reikšmės sienai. Išdėliojus juos tam tikromis grupėmis, linijomis ar ovalais, išskiriami kambario dėmesio centrai, tačiau erdvė išlaiko lengvumą lyginant su įrėmintų meno kūrinių kolekcijomis.

creative-interior-design-ideas-wall-decoration-2

Vintažinio stiliaus rėmelių kolekcijos suteikia interjerui bohemiškos netvarkos.

Įsimintinos akimirkos nuotraukų rėmeliuose

Kas gi namuose neturi įrėmintų pačių įsimintiniausių gyvenimo akimirkų nuotraukų? Ištisos šeimyninių nuotraukų eilės įvairiose rėmeliuose puikiai dera kiekviename namų kambaryje ir suteikia neapsakomą jaukumo jausmą.

original_Retreat_Home_SS11_014

Juodi, šokolado, kavos pupelių ir kitų atspalvių rudi rėmeliai suteikia tvarkos ir disciplinos pojūtį. Paveikslėlius rekomenduojama kabinti asimetriškai – nederinkite aukščio ir kraštinių. Kuo daugiau kūrybinės netvarkos, tuo laisviau jausitės. Kolekciją galite nuolat papildyti ar atnaujinti  piešiniais ir fotografijomis ar tiesiog eilėraščių ištraukomis.

desk,frames,frame,home,workspace-81b0c33750471356b31a2c9e691bb084_h

Svetainėje rinkitės siaurus, lygaus profilio, juodus arba metalinius rėmus, tada priderinkite grietinėlės baltumo, dramblio kaulo ar pieno baltumo pasportą. Nuotraukos turėtų būti nedidelio formato, tuo tarpu pasportą rinkitės kuo platesnį, netgi dvigubai platesnį nei fotografija – tai išryškins įamžintas akimirkas.

timthumb (1)

Spalvinių gamų kompozicijos įveda lengvo chaoso interjerui, todėl nepersistenkite žaisdami su skirtingais stiliais. Lengviausia derinti stilius kontrasto principu – klasika ir modernas. Pavyzdžiui, prie klasikinių, lygaus profilio, baltų rėmelių galima priderinti keletą ryškesnių spalvų: koralo raudonumo, rašalo mėlynumo, garstyčių geltonos kolekcijos elemetų. Vientisumo pridės dar keli tokios pat spalvos akcentai – margos pagalvėlės, įmantrus toršeras ar raštuota vaza.

Wall Art Frames

Ypač madinga ant sienų kabinti rėmus, kuriuose meno kūriniai ar fotografijos yra tiesiog prikabinamos ar lipdomos.

fonto vintage

 

Nuotraukos iš Pinterest

Tags: , ,


About the AuthorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top ↑
  • Naujausi įrašai

  • Mūsų draugai

  • Reklama


  • Užsisakykite naujienlaiškį!